Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июнь » 18 » УПЕК ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЕКОЛОГІЮ ПЛАНЕТИ

Размещение новостей компаний

УПЕК ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЕКОЛОГІЮ ПЛАНЕТИ

Распечатать: УПЕК ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЕКОЛОГІЮ ПЛАНЕТИ | Комментировать: УПЕК ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ЕКОЛОГІЮ ПЛАНЕТИ
Індустріальна група УПЕК активно підтримує принципи турботи про навколишнє середовище та запускає ряд екологічних ініціатив! Один із кроків на шляху до «оздоровлення» планети – грамотна утилізація батарейок. Адже всього один виріб, просто викинутий в сміття, завдає істотної шкоди природі, отруюючи воду та землю.

На першому поверсі офісної будівлі встановлена ​​коробка для збору, куди співробітники можуть принести батарейки і правильно з ними попрощатися.

Компанія підтримує ідею громадської організації «Батарейки, здавайтеся!» – зібрані батарейки необхідно правильно переробити (а не просто поховати), тому ми передаємо їх до Києва з оплатою подальшої гарантованої переробки на заводах в Німеччині та Польщі. За результатами кожного етапу робіт – упаковка, відправка, переробка сировини – ми будемо отримувати офіційні звіти, тому чітко впевнені, що батарейки будуть утилізовані!

Це не єдиний еко-френдлі проект УПЕК. В кінці червня в компанії стартує роздільний збір сміття, якому передуватиме навчання співробітників про правильне сортування.
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz