Новинка LOZOVA MACHINERY – борона вертикального обробітку DUCAT UVT

LOZOVA MACHINERY запускають у серійне виробництво DUCAT UVT – борони вертикального обробітку за мінімальною технологією verti-till.

Дослідження показали, що знаряддя найкраще мульчує рослинні залишки й запобігає утворенню ущільнених шарів ґрунту, також сприяє формуванню якісної структури ґрунту, забезпечує оптимальний водно-повітряний режим ґрунту.
 
Основне завдання обладнання – ультраповерхневий обробіток стерні з метою закриття вологи та провокації зростання падалиці, передпосівна підготовка під сівбу озимих культур. Борона вертикального обробітку DUCAT UVT гарантує максимальне мульчування пожнивних залишків та мінімальну схильність до утворення ущільнених шарів.

Лінійка включає моделі з шириною захвату 5, 6, 8, 9, 12 м. Глибина обробки DUCAT UVT становить 2-10 см.

Робочий орган – турбо-диск діаметром 574 мм і товщиною 6 мм. Також знаряддя має задній додатковий рубаючий каток.

Новинку створено на базі дискової борони DUCAT. Конструкція рами DUCAT UVT адаптована до дисків із хвилястою структурою. Тут також реалізована головна концепція LOZOVA MACHINERY – «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», підшипникові вузли дисків та катків DUCAT UVT повністю не обслуговуються, немає жодної точки змащування.

DUCAT UVT забезпечує високоякісну першу стерньову обробку, а також додатково орієнтований для більш ефективної реалізації деяких напрямків, а саме, розущільнення ґрунту в умовах щадної та дбайливої ​​технології verti-till. Новинка здатна покращити родючість ґрунту та зупинити його деградацію.

P.S. Видео работы новинки на канале LOZOVA MACHINERY по ссылке 
https://www.youtube.com/watch?v=XN-NKP0zHlE
_________________________________
Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua