Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2017 » Июнь » 17 » ADIDAS RUNNERS KYIV запрошує на COMMUNITY RUN

Размещение новостей компаний

ADIDAS RUNNERS KYIV запрошує на COMMUNITY RUN

Распечатать: ADIDAS RUNNERS KYIV запрошує на COMMUNITY RUN | Комментировать: ADIDAS RUNNERS KYIV запрошує на COMMUNITY RUN
COMMUNITY RUN – це перший спільний забіг від ADIDAS RUNNERS KYIV для усіх активних людей. Це не просто забіг на дистанцію 3 км і 6 км, це крок до кращого себе. Зроби його у команді однодумців. У забігу візьмуть участь учасники клубу ADIDAS RUNNERS, кандидати і мастери спорту в бігу, професійні спортсмени, блогери та представники ЗМІ.
Під час забігу учасників чекають нестандартні активності, розминка під хітовий Dj сет, фотосесія, фірмові сувенiри від клубу adidas Runners та фруктовий стіл.
Місце проведення: вул. Оболонська набережна, 20.
Коли: 17 червня 2017 року, 8:30.
ADIDAS RUNNERS – це не лише бігова спільнота. Це спільнота однодумців, які разом рухаються вперед. Замість звичайних пробіжок – прагнення створювати нового себе. Головне – не рівень підготовки, а внутрішнє прагнення ставати кращим. Спільнота проводить бігові тренування, заняття йогою, сайклінг, TRX, а також лекції, майстер-класи і вечірки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ADIDAS RUNNERS KYIV запрошує на COMMUNITY RUN
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1041 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz