Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Январь » 13 » Аеропорт «Бориспіль» готує сюрприз для 100-мільйонного пасажира

Размещение новостей компаний

Аеропорт «Бориспіль» готує сюрприз для 100-мільйонного пасажира

Распечатать: Аеропорт «Бориспіль» готує сюрприз для 100-мільйонного пасажира | Комментировать: Аеропорт «Бориспіль» готує сюрприз для 100-мільйонного пасажира
Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» готується до знакової події у своїй історії – реєстрації 100-мільйонного пасажира. Рекордний показник головних повітряних воріт держави є результатом 24-річної роботи у статусі державного міжнародного аеропорту незалежної України.

ДП МА «Бориспіль» та його партнери збираються особливо відзначити важливу подію. На ювілейного пасажира чекають цінні подарунки від аеропорту, авіакомпанії МАУ, компанії «Аерохендлінг» та окремий музичний сюрприз від «Квартал-Концерт» за участі зіркових гостей.

Початок урочистої події – з 08:40 ранку 17 січня у зоні реєстрації міжнародних рейсів (3 поверх терміналу D). До привітань ювілейного пасажира аеропорту «Бориспіль» зможуть приєднатися усі бажаючі.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 833 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz