Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Июнь » 20 » АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ОБГОВОРИВ ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ З ЯПОНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ОБГОВОРИВ ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ З ЯПОНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

Распечатать: АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ОБГОВОРИВ ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ З ЯПОНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ | Комментировать: АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ОБГОВОРИВ ІНФРАСТРУКТУРНІ ЗМІНИ З ЯПОНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ
17 червня 2017 року в міжнародному аеропорту "Бориспіль" відбулася зустріч з японською делегацією на чолі з Сінічі Кітаока, президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

Під час зустрічі президент JICA розповів про найближчі плани щодо розширення діяльності агентства в Україні. Представники аеропорту зі своєї сторони презентували найближчі перспективи розвитку аеропорту "Бориспіль" та висловили готовність до подальшої продуктивної співпраці.

"Аеропорт Бориспіль вже в цьому році обслужить більше 10 млн пасажирів та перейде в категорію великих аеропортів за європейською класифікацією. Ми очікуємо, що в наступні три роки пасажиропотік складе 15 млн пасажирів. Це актуалізує питання реконструкції другої злітно-посадкової зони, тому ми сподіваємося на продовження співпраці з JICA за даним напрямком", – відзначив Павло Рябікін, генеральний директор аеропорту "Бориспіль".

Представники японського агентства ознайомилися із змінами, що відбулися в терміналі D, відзначили зростання рівня комфорту для пасажирів та високо оцінили розвиток аеропорту за останні роки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 738 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz