Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Март » 3 » АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА МУЗИЧНЕ 8 БЕРЕЗНЯ

Размещение новостей компаний

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА МУЗИЧНЕ 8 БЕРЕЗНЯ

Распечатать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА МУЗИЧНЕ 8 БЕРЕЗНЯ | Комментировать: АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ЗАПРОШУЄ НА МУЗИЧНЕ 8 БЕРЕЗНЯ
Міжнародний аеропорт «Бориспіль» готує сюрприз для чарівних жінок. 7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня на 3-му поверсі терміналу D відбудеться святкова культурно-розважальна програма за участі зіркових гостей.

У цей день жінки приймуть вітання в рамках яскравого концерту за участі талановитого співака, голос якого підкорив серця багатьох слухачів, - Даніїла Клягіна. Разом із запальним музичним колективом «B&B Project» він даруватиме жінкам найпопулярніші світові хіти, присвячені жіночій красі та найсвітлішим почуттям. У свою чергу Студія смислового дизайну «Образ жизни» забезпечить тематичні розваги, у рамках яких жінки зможуть отримати цінні подарунки. Ведучий святкового заходу – Богдан Трибой.

Аеропорт «Бориспіль» запрошує усіх бажаючих на святкове музичне шоу та чекає на велику кількість гостей. Музичні привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня почнуться о 17:00.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 529 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz