Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2020 » Листопад » 15 » АЛЛО адаптує послуги та сервіс для роботи у вихідні дні

Розміщення новин компаній

АЛЛО адаптує послуги та сервіс для роботи у вихідні дні

Будучи соціально відповідальною компанією, АЛЛО інформує покупців про новий режим роботи роздрібних точок у період «локдауна вихідного дня». Основним пріоритетом стане торгова діяльність із здійсненням адресної доставки замовлень. Крім цього, у магазинах АЛЛО на період обмежень буде доступна можливість придбати товари медичного призначення, асортимент яких планується значно збільшити.

«У нас 340 магазинів по всій країні і тисячі співробітників. У мінливих умовах ми повинні продовжувати піклуватися про потреби наших клієнтів, оптимізувати внутрішні ресурси і дуже швидко адаптуватися до ситуації. Якщо ми можемо використовувати площу торгових точок під інші завдання, ми будемо це робити. Звичайно, дотримуючись усіх заходів безпеки і санітарних норм, як ми це робимо з початку карантину», – каже Олександр Пащенко, виконавчий директор омніканальної мережі АЛЛО.

АЛЛО також оголошує про запуск сервісу «АЛЛО-Експрес» у великих містах: Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові та Запоріжжі. Вперше компанія ввела можливість отримання замовлення день у день у період весняного карантину, перевівши частину продавців у кур'єри і, таким чином, зберігши робочі місця.

Замість традиційного відвідування магазину, у клієнтів АЛЛО також є можливість отримати вичерпну консультацію по відеозв'язку і тут же оформити замовлення в режимі онлайн. На сайті allo.ua доступна унікальна для українського ритейлу функція Експерт онлайн, що дозволяє провести відеоконсультацію з продавцем, який продемонструє обраний товар, випробує його функції і відповість на будь-які питання.
________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 211 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz