Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Июнь » 9 » Авіакомпанія Myway Airlines запускає регулярні рейси між Тбілісі, Батумі та Харковом

Размещение новостей компаний

Авіакомпанія Myway Airlines запускає регулярні рейси між Тбілісі, Батумі та Харковом

Распечатать: Авіакомпанія Myway Airlines запускає регулярні рейси між Тбілісі, Батумі та Харковом | Комментировать: Авіакомпанія Myway Airlines запускає регулярні рейси між Тбілісі, Батумі та Харковом
Нові грузинські авіалінії почнуть виконувати регулярні рейси з Харкова в Тбілісі та Батумі.

Перший борт авіакомпанії приземлиться в Харкові 12 червня 2018, о 08:50 за місцевим часом. Після офіційної зустрічі в Міжнародному аеропорту Харкова, екіпаж Myway Airlines разом з представниками українських туристичних агентств і ЗМІ, здійснить переліт до Грузії, щоб відкрити для них Тбілісі й Батумі як туристичні напрямки. Планується, що українські гості повернуться до Харкова рейсом з Батумі.

Регулярні перельоти за маршрутом Тбілісі - Харків - Тбілісі відкриють з 12 червня 2018 з частотою виконання 2 рази на тиждень, щовівторка і щосуботи, на бортах B737-800.

Регулярні рейси Батумі - Харків - Батумі також будуть виконуватися два рази на тиждень – щосереди та щосуботи. Перший рейс на узбережжя планується запустити 13 червня 2018.

Слід зазначити, що Харків буде не єдиним пунктом призначення в Україні. До кінця цього року авіакомпанія планує відкрити рейси до Києва.

Крім того, очікується подальше поступове розширення маршрутної мережі новими напрямками, такими як Тель-Авів, Тегеран, Мінськ, Дубай, Санкт-Петербург, Москва, Самара і Пекін (через Урумчі).

На сьогодні MyWay Airlines володіє 2 літаками Boeing 737 і планує поповнення флоту третім бортом вже на початку липня, і четвертим - в грудні цього року.

Льотний і наземний персонал авіакомпанії включає 150 осіб, але зі збільшенням кількості маршрутів число співробітників помітно розшириться.

Авіакомпанія Myway Airlines має довгострокову стратегію розвитку, яка передбачає здійснення регулярних рейсів в різних напрямках по всьому світу, включаючи Сполучені Штати Америки. Головною метою є розвиток Грузії як туристичного центру.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 109 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz