Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Ноябрь » 16 » Автоквестери Запоріжжя курсували вулицями міста на паливі «Параллелі»

Размещение новостей компаний

Автоквестери Запоріжжя курсували вулицями міста на паливі «Параллелі»

Распечатать: Автоквестери Запоріжжя курсували вулицями міста на паливі «Параллелі» | Комментировать: Автоквестери Запоріжжя курсували вулицями міста на паливі «Параллелі»
Компанія «Параллель» та автотовариство Drive2 проводять багато цікавих заходів для захоплюючих автомобілістів. Серед них - тематичні автоквести, один з яких нещодавно відбувся в Запоріжжі.

200 осіб - новачків та досвідчених автоквестерів - захоплююче провели своє дозвілля, розгадуючи завдання квесту, побудованого на мотивах знаменитого фільму «Seven». Це була вже шоста гра рейтингового сезону, який щорічно проводить автомобільне автотовариство Drive2 Запоріжжя.

«Емоції людей приємно дивують нас від гри до гри. Приїжджаючи на фініш, учасники завжди у захваті, діляться своїми враженнями, обговорюють завдання, аналізують помилки, згадують про кумедні ситуації, що відбувались на пошукових точках. Але особливо автоквестери радіють подарункам - якісному паливу та іншим приємним сюрпризам. А з урахуванням того, що в цій грі ми, завдяки «Паралелі» передбачили ще й призи новачкам, то очікуємо на наступних іграх ще більшу кількість учасників», - зазанчив Павло Фролов, представник автотовариства Drive2 Запоріжжя.

Переможці автоквесту – це команди Winners club, OrgBB та Елефант, за свою кмітливість та оперативність отримали в нагороду від «Параллелі» фірмове паливо Perfekt 95. Новачки теж не залишилися без нагород - за свою сміливість та яскравий дебют автоквестери були відзначені сертифікатами на непаливну групу товарів від «Параллелі».

До фіналу залишилося всього дві гри, які пройдуть в Запоріжжі протягом листопада за підтримки «Параллелі». А вже в грудні Drive2 підведе підсумки всіх ігор та визначить переможця року і тим самим завершить автомобільний сезон.
________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Автоквестери Запоріжжя курсували вулицями міста на паливі «Параллелі»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 86 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz