Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Апрель » 14 » Бізнес-тур до групи компаній Mazzoni для учасників делегації Macfrut: ягоди, сади, РЦ

Размещение новостей компаний

Бізнес-тур до групи компаній Mazzoni для учасників делегації Macfrut: ягоди, сади, РЦ

Распечатать: Бізнес-тур до групи компаній Mazzoni для учасників делегації Macfrut: ягоди, сади, РЦ | Комментировать: Бізнес-тур до групи компаній Mazzoni для учасників делегації Macfrut: ягоди, сади, РЦ
Учасники делегації на виставку Macfrut-2019 (м. Ріміні, Італія, 8-10 травня) в третій день події зможуть прийняти участь у бізнес-турі до групи компаній Mazzoni, інформує організатор поїздки - проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Бізнес-тур 10 травня відбудеться за наступною програмою:

•розсадник ягідних культур;
•плодовий сад;
•центр зі зберігання та доробки свіжої продукції.

У рамках ділової екскурсії учасники бізнес-туру зможуть отримати детальну інформацію від представників групи компаній Mazzoni щодо сучасних підходів до вибору саджанців і посадкового матеріалу, технологій з вирощування, доробки та упаковки свіжих ягід і плодів, а також веденню плодово-ягідного бізнесу в одній з провідних країн-постачальників даної продукції.

Група компаній Mazzoni – один зі світових лідерів плодово-ягідного бізнесу з історією в більш ніж 60 років. Діяльність групи компаній охоплює весь ланцюжок поставки продукції: від дослідницьких розробок, селекційної роботи та вирощування посадкового матеріалу плодово-ягідних культур до виробництва, зберігання, доробки, переробки і маркетингу фруктів та ягід.

Нагадуємо, що проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» пропонує всім учасникам плодово-ягідного бізнесу України відвідати виставку Macfrut у складі делегації за підтримки організаторів заходу. Виставка проводиться компанією Cesena Fiera S.p.A. та відбудеться з 8 по 10 травня у м. Ріміні (Rimini), регіон Емілія-Романья (Emilia-Romagna), Італія.

Організатори виставки беруть на себе наступні витрати учасників делегації:

•трансфер (в Італії) від аеропорту м. Болонья до готелю;
•проживання у комфортабельному готелі з 7 по 10 травня (3-4 зірки)*;
•трансфер от готелю до виставки та у зворотному напрямку;
•вхід на виставку та доступ до B2B платформи.

Таким чином, власним коштом учасники забезпечують лише наступні витрати:

•переліт з України до аеропорту м. Болонья та назад (переліт організовується учасниками самостійно);
•реєстраційний внесок за бізнес-тур 10 травня (150 євро з дел.).

На даний момент продовжується прийом заявок для участі в делегації. Кількість учасників обмежена, і склад делегації буде повністю сформований за тиждень.

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.chief@fruit-inform.com
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 65 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz