Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Май » 31 » «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РЕЙС «AIR ASTANA»

Размещение новостей компаний

«БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РЕЙС «AIR ASTANA»

Распечатать: «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РЕЙС «AIR ASTANA» | Комментировать: «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РЕЙС «AIR ASTANA»
Першого червня 2017 року до аеропорту «Бориспіль» буде відновлено прямі рейси авіакомпанії «Air Astana» із столиці Казахстану. Урочиста зустріч першого борту з м.Астана відбудеться о 9-й ранку та обіцяє для журналістів та пасажирів приємні сюрпризи.

Прямі рейси з Астани до аеропорту «Бориспіль» будуть здійснюватися 5 разів на тиждень на сучасних літаках Airbus A320 та Embraer 190. Відлітати за новим напрямком можна в понеділок, середу, четвер, п’ятницю та суботу згідно з наступним розкладом:

Авіакомпанія «Air Astana» потурбувалася про корисні стимули для пасажирів новому напрямку. Бажаючі зможуть взяти участь у програмі преміювання, накопичувати бали та скористатися широкими привілеями програми Nomad Club.

Урочиста подія розпочнеться у четвер 1 червня о 09:00 у зоні Duty Free терміналу D біля 11-го гейту.

Збір представників ЗМІ та гостей о 08:30 біля центральної авіадовідки на 3-му поверсі терміналу D.

Для пропуску до режимної зони гостям необхідно мати з собою паспорт.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «БОРИСПІЛЬ» ГОТУЄТЬСЯ ЗУСТРІТИ НОВИЙ РЕЙС «AIR ASTANA»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 445 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz