Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Декабрь » 29 » Continental став офіційним партнером Tour de France

Размещение новостей компаний

Continental став офіційним партнером Tour de France

Распечатать: Continental став офіційним партнером Tour de France | Комментировать: Continental став офіційним партнером Tour de France
Ганновер / Париж, 28 грудня 2017 р. З початку 2018 року Continental стає офіційним партнером Tour de France. Про спонсорську угоду терміном на 5 років оголосили Крістіан Прюдомм, директор Tour de France, і Микола Зетцер, член Виконавчої ради Continental AG, відповідальний за корпоративні закупівлі, і директор Підрозділу шин.

«Офіційне спонсорство Tour de France стало логічним кроком для Continental як виробника високотехнологічних шин для велосипедів. Ми демонструємо майстерність і високу експертизу завдяки участі у турнірі світового значення, що вимагає безкомпромісної безпеки, найвищих стандартів опору коченню та ваги шин», – підкреслив М.Зетцер під час церемонії у Парижі.

Тільки минулого року дев’ять команд змагалися у Tour de France на шинах Continental, в тому числі переможець – Крістофер Фрум.

«Для нас велика честь вітати Continental на Tour de France – компанію світового рівня з понад 145 років досвіду та інновацій у виробництві шин. Шина – це єдина точка контакту велосипеду з дорогою, а отже відіграє значну роль у цьому спорті. The Amaury Sport Organisation як організатор Tour de France високо ставить питання безпеки, тому партнерство з Continental, який постійно створює все більш ефективні шини, є дуже знаковим», – додав Крістіан Прюдомм.

Починаючи з 2018 року шинами Continental будуть облаштовані основні офіційні транспортні засоби Tour de France.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Continental став офіційним партнером Tour de France
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 319 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz