Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2018 » Ноябрь » 11 » Дніпро в черговий раз збере професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України!

Размещение новостей компаний

Дніпро в черговий раз збере професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України!

Распечатать: Дніпро в черговий раз збере професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України! | Комментировать: Дніпро в черговий раз збере професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України!
Аграрна галузь протягом останніх років є головним локомотивом вітчизняної економіки, в зв’язку з цим сільськогосподарські виставки стали більш популярними й актуальними, так як вони дозволяють фермерам
реалізовувати всі важливі задачі на бізнес площадці. Також, вони сприяють налагодженню бізнес-контактів, обміну інформацією і укладанню вигідних контрактів.


Тому спішимо повідомити, що стартувала підготовка до 18-ї Національної виставки агротехнологій «Агропром-2019», яка буде відбуватись з 27 лютого по 1 березня.

Вітчизняні і міжнародні торгові марки, ведучі вітчизняні компанії та новатори українського агропромислового ринку обирають виставку «Агропром» як найкращу площадку для демонстрації нових товарів та послуг.

На виставці будуть представлені українські компанії, крокуючі в ногу з часом, які пропонують ринку нові технології та допомагають підвищити виробництво і мінімізувати витратну частину в сільськогосподарських роботах.

Ви ознайомитесь з альтернативними джерелами енергії для опалення приміщень та сушки зерна, ефективними рішеннями в підвищенні платності сінажу, економією рідких органічних добрив з допомогою сучасних технологій, інноваційними рішеннями для обробки ґрунту та іншим.

Також, експонентам та відвідувачам виставки випаде гарна можливість стати учасниками научно-практичних заходів, які щорічно проводяться в рамках виставки.

Масштабна подія у сфері агробізнесу відбудеться на території холдингу «Агро-Союз», який знаходиться за адресою м. Дніпро, вулиця Нижньодніпровська, 1.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в Національній агропромисловій виставці «Агропром-2019»

Режим роботи виставки:
27 лютого з 10:00 – 17:00
28 лютого з 10:00 – 17:00
1 березня з 10:00 – 15:00

Для отримання додаткової
інформації звертайтесь:
+38(067) 639-86-79
agroprom@expometeor.com
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Дніпро в черговий раз збере професіоналів аграрного бізнесу з усіх регіонів України!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 81 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz