Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Январь » 24 » ЄБРР надасть підтримку проведенню конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого у Києві

Размещение новостей компаний

ЄБРР надасть підтримку проведенню конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого у Києві

Распечатать: ЄБРР надасть підтримку проведенню конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого у Києві | Комментировать: ЄБРР надасть підтримку проведенню конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого у Києві
Європейський банк реконструкції та розвитку надасть підтримку проведенню п’ятої національної аграрної конференції «Мільйон із гектара», яка розпочне свою роботу 28 лютого у м. Київ. Під час конференції експерти ЄБРР представлять інформацію щодо ролі банку у розвитку агробізнесу України і партнерських програм, які банк пропонує малим та середнім підприємствам, що займаються виробництвом сільськогосподарської продукції, у тому числі нішевої.

Ідея конференції - надати виробникам сільськогосподарської продукції максимально широкий спектр інформації про можливості диверсифікації свого виробництва через нішеві напрямки на мінімальній площі та з максимальною маржинальністю, включно з подальшою переробкою вирощеної продукції.

Основна тематика: спаржа, як експортна овочева культура України №1 в наступне десятиліття; сушена продукція в плодоовочевому сегменті ринку; плодоовочева заморозка та нішеві напрямки і культури, такі як виробництво тепличної продукції, кизилу, обліпихи та інших нішевих ягід, нішеві горіхові культури, сегмент продукції «органік», кролівництво, аквакультура, мед і т.д.

Учасники конференції: понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних і плодоовочевих культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво або ж розпочати його на малій площі).

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com

______________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ЄБРР надасть підтримку проведенню конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого у Києві
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 93 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz