Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Деревообработка и мебель » 2019 » Июнь » 14 » ЕБРР одолжил 3 млн евро деревообрабатывающей компании Цунами

Размещение новостей компаний

ЕБРР одолжил 3 млн евро деревообрабатывающей компании Цунами

Распечатать: ЕБРР одолжил 3 млн евро деревообрабатывающей компании Цунами | Комментировать: ЕБРР одолжил 3 млн евро деревообрабатывающей компании Цунами
ЄБРР надав кредит у розмірі 3 млн євро для фінансування інвестиційної програми української деревообробної компанії "Цунамі". Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв'язків фінустанови Антон Усов на своїй сторінці в Facebook, пише видання Дело.

В результаті реалізації проекту в компанії будуть впроваджені нові методи управління відходами, які дозволять скоротити обсяги дубової сировини, необхідні для виробництва ламелі, на 23% або 3000 тонн на рік.

Кредитні кошти будуть доповнюватися засобами технічного співробітництва Європейського Союзу в розмірі до 70 тисяч євро в рамках програми EU4Business і стимулюючим грантом у розмірі понад 170 тисяч євро від Глобального екологічного фонду в рамках програми FINTECC.

Довідка.
ЦУНАМІ” ТзОВ було засновано 2001.
Основна спеціалізація – повний цикл переробки деревини. Налічує 250 працівників.
Потужності - 2.000.000 м2 в рік.
Сьогодні фірма Цунамі широко відома серед європейських виробників дерев’яних покриттів для підлоги.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: ЕБРР одолжил 3 млн евро деревообрабатывающей компании Цунами
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 121 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz