Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2017 » Август » 12 » Експорт молочних продуктів з України зріс

Размещение новостей компаний

Експорт молочних продуктів з України зріс

Распечатать: Експорт молочних продуктів з України зріс | Комментировать: Експорт молочних продуктів з України зріс
Про це повідомив економіст інвестиційного відділу FАО Андрій Ярмак на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що нещодавно повідомлялось про збільшення експорту на 20%.

«І я пояснював, чому така аналітика не є аналітикою, і вводить ринок в оману (тоді просто взяли вагу всіх молочних продуктів)», ― зауважив Ярмак.

За його словами, ФАО та ЄБРР роблять перерахунок в стандартне молоко через реальні коефіцієнти, на базі того, скільки фактично йде молока на виробництво окремих видів продукції.

«Так от, за перше півріччя експорт молочних продуктів зріс на 93,9%», ― повідомив експерт.

«Чому це відбулося? Передусім завдяки прекрасній світовій кон'юнктурі на масло. Експорт масла з Україні зріс втричі. Завдяки тому, що на виробництво одного кг масла потрібно чимало молока, загальні показники такі позитивні. До речі, експорт сиру теж зріс на 21%, однак лишається відносно невисоким. Ми цілком можемо отримати за підсумками року найвищий експорт молокопродуктів з 2013 року, що є позитивним моментом і дає надію виробникам», ― наголосив він.

В той же час, Ярмак зауважив, зо у високому експорті масла, є одна проблема.

«Певна бомба уповільненої дії. Супутником виробництва масла, найчастіше, є виробництво сухого молока. А от світовий ринок сухого молока не є навіть наполовину настільки перспективним, як ринок масла. Ціни там лишаються відносно невисокими, а запаси ― досить значними», ― прокоментував експерт.

«Отже, цілком імовірно, що ми можемо вийти з сезону "великого молока" з надлишковими запасами сухого молока те з дефіцитом молочного жиру», ― додав він.

«До речі, позитив в УМІ та експорті вже впливає на виробництво. Переробники збільшили об'єми виробництва. Особливо приємні показники із закупівлі молока від професійних господарств ― плюс 4,2%. Ще більш приємною є цифра в 72%. Це питома вага професійного молока (молода від с/г підприємств) в переробці. Минулого року, за перше півріччя, було 70%. Отже, якість теж зростає. А значить ми рухаємося вперед», ― підсумував Ярмак.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Експорт молочних продуктів з України зріс
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 666 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz