Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Май » 30 » Елтон Джон зустрівся з ВІЛ-позитивними людьми та борцями зі СНІДом у Києві

Размещение новостей компаний

Елтон Джон зустрівся з ВІЛ-позитивними людьми та борцями зі СНІДом у Києві

Распечатать: Елтон Джон зустрівся з ВІЛ-позитивними людьми та борцями зі СНІДом у Києві | Комментировать: Елтон Джон зустрівся з ВІЛ-позитивними людьми та борцями зі СНІДом у Києві
У понеділок, в додатковий офіційний вихідний день, на Арт-заводі Платформа в Києві пройшов спеціальний Кураж Базар, програму якого спільно із партнерами події розробив Фонд Олени Пінчук і гостем якого став легендарний співак Елтон Джон.

Сер Елтон провів зустрічі з українськими борцями зі СНІДом та поспілкувався з ВІЛ-позитивними людьми. А також у прямому радіоефірі декількох радіостанцій звернувся до українців із закликом не полишати зусилля у боротьбі зі СНІДом та зі словами любові до України.

Для гостей заходу була підготована фотовиставка, що показує історію 11 років спільної діяльності Фонду Олени Пінчук та СНІД-Фонду Елтона Джона. Знову в Києві представлений міжнародний арт-проект, створений одним із найвідоміших сучасних художників Ай Вей Веєм на прохання Елтона Джона.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Елтон Джон зустрівся з ВІЛ-позитивними людьми та борцями зі СНІДом у Києві
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 66 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz