Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2019 » Июль » 20 » Який мед можна вважати натуральним - думка експерта

Размещение новостей компаний

Який мед можна вважати натуральним - думка експерта

Распечатать: Який мед можна вважати натуральним - думка експерта | Комментировать: Який мед можна вважати натуральним - думка експерта
Натуральні продукти стають все більш популярними в Україні, але найчастіше чіткі критерії, за якими той чи інший продукт можна віднести до натуральних - відсутні. Про те, який мед є натуральним, ми поцікавилися у експертів.

«Натуральний мед повинен відповідати трьом основним критеріям. По-перше, він створений на 100% бджолами, по-друге, на 100% з нектару квітів (якщо ми говоримо про квітковому меді, а не про падевому), і по-третє, не наражатися на ніякої додаткової обробки, перш за все - термічної », - зазначає Руслана Плис, консультант Інтернет-магазину« знатних Мед ».

Іншими словами, саме бджоли повинні зібрати нектар, переробити його в вулику, скласти в стільники і запечатати. Також мед не може бути піддано обробці - в тому числі, пастеризації, декрісталлізаціі, змішуванню, внесення будь-яких добавок і т.д. До речі, на Заході такий мед називають RAW HONEY ( «сирий», тобто необроблений, мед) і обов'язково вказують це на етикетках.

Що стосується екологічності, то це більш широке поняття, яке зачіпає екологічну ситуацію безпосередньо в місцях збору меду (медоносних базу), в тому числі - способи обробки полів та інших насаджень поблизу від пасіки. Експерти ТМ «знатних Мед» відзначають, що в радіусі 7-10 км не повинно бути ніяких промислових підприємств або інших об'єктів, які можуть негативно впливати на флору або на бджіл, а поля, луки, ліс - не повинні оброблятися шкідливими хімічними речовинами. І, нарешті, мед можна вважати екологічним, якщо на пасіці до бджолиним сім'ям (включаючи розплід, тобто личинки майбутніх бджіл) не застосовувалися антибіотики та інші шкідливі препарати, щоб уникнути їх потрапляння в готову продукцію.

Нагадаємо, що за підсумками опитування, проведеного ТМ «Знатний Мед» в квітні-червні 2019 р спостерігається тенденція збільшення бажаючих придбати мед безпосередньо у виробника - мед з пасіки. При цьому, своє бажання придбати продукцію у виробника споживачі пояснюють саме такими перевагами як якість і натуральність меду.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 127 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz