Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Декабрь » 29 » Канадський досвід впровадження телемедицини може бути використаний в Україні

Размещение новостей компаний

Канадський досвід впровадження телемедицини може бути використаний в Україні

Распечатать: Канадський досвід впровадження телемедицини може бути використаний в Україні | Комментировать: Канадський досвід впровадження телемедицини може бути використаний в Україні
Найкращий канадський досвід впровадження телемедицини може бути використаний в Україні. Канада готова надати експертну, методологічну та технічну допомогу для формування в нас телемедичної мережі, яка б поєднала первинну, вторинну та третинну ланки медицини. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Крім того, канадські практики допоможуть визначити перелік телемедичних сервісів для пацієнта, які можуть надаватись на кожній ланці медицини. Таких домовленостей було досягнуто під час зустрічі з керівниками Телекомунікаційної мережі Онтаріо (OTN), які запрошені Канадсько-українською торговою палатою спільно з канадським проектом підтримки реформи секторальної децентралізації EDGE.

«Спільно з МОЗ ми працюємо над реалізацією ініціативи Президента України з розбудови доступного та якісного медичного обслуговування у сільській місцевості (закон №7117), яка передбачає використання телемедицини. OTN – державна компанія, яка підпорядковується Міністерству охорони здоров’я Канади, це одна з найбільших телемедичних мереж у світі. Компанія використовує двосторонні відеоконференції для надання доступу до допомоги пацієнтам у кожній лікарні та сотнях інших медичних закладів Онтаріо», – зазначив Геннадій Зубко.

За його словами, OTN постійно впроваджує інновації медичної допомоги в систему охорони здоров'я, щоб люди в Онтаріо могли отримати необхідну допомогу там, де вона найбільше потрібна: вдома, у громаді або в лікарні. Ці технології також були впроваджені в Австралії та Індії.

«Вони передбачають не лише надання консультацій, а й моніторинг стану пацієнтів з хронічними захворюваннями. Через мережу OTN протягом року відбувається 1,2 млн відеоконференцій, 26 тисяч користувачів – медпрацівників та лікарів – мають можливість скористатись системою», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Уже сьогодні експерти OTN, Мінрегіону та МОЗ проведуть робочу поїздку до Житомирської області для аналізу проблемних питань розбудови мережі первинної ланки медицини в сільській місцевості.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 227 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz