Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Май » 4 » КОМПАНІЯ EKOL УКРАЇНА УСПІШНО ПРОЙШЛА СОЦІАЛЬНИЙ АУДИТ

Размещение новостей компаний

КОМПАНІЯ EKOL УКРАЇНА УСПІШНО ПРОЙШЛА СОЦІАЛЬНИЙ АУДИТ

Распечатать: КОМПАНІЯ EKOL УКРАЇНА УСПІШНО ПРОЙШЛА СОЦІАЛЬНИЙ АУДИТ | Комментировать: КОМПАНІЯ EKOL УКРАЇНА УСПІШНО ПРОЙШЛА СОЦІАЛЬНИЙ АУДИТ
Один з провідних логістичних провайдерів України Ekol Logistics успішно пройшов соціальний аудит від компанії Intertek. Основними напрямками перевірки стали умови праці в компанії, відповідність законодавчим вимогам у сфері охорони праці, а також кадровому діловодстві, заробітної платні, загальна практика ведення бізнесу, екоорієнтованість. Проведений аудит підтвердив високу соціальну відповідальність Ekol по відношенню до своїх співробітників та суспільства, в якому компанія працює.

У квітні компанія Ekol Україна пройшла комплексний соціальний аудит, метою якого було підтвердити за допомогою незалежної третьої сторони глибоку відданість компанії високим стандартам соціальної відповідальності.

Перевірку здійснювало незалежне аудиторське агентство Intertek Україна, дочірнє підприємство британського однойменного аудитора з 130-річною історією. Представники компанії кілька днів працювали в центральному офісі Ekol, а також на складі провайдера, в деталях вивчаючи умови праці на робочому місці співробітників, трудові відносини в компанії, дотримання вимог з охорони праці та протипожежної безпеки, ставлення до принципів екологічності, а також корпоративний кодекс компанії. В рамках перевірки фахівці знайомилися не тільки з документацією провайдера, а й спілкувалися безпосередньо зі співробітниками.

В результаті проведеної інспекції Intertek надав Ekol офіційний висновок про відповідність бізнес-процесів компанії і умов праці стандартам соціальної відповідальності.

«Ми дуже раді, що приєднались до тієї невеликої кількості компаній, які зважились на такий крок, як соціальний аудит. Як відомо, будь-який аудит асоціюється з певним хвилюванням, але в цьому випадку ми були абсолютно впевнені в успішності такої ініціативи. Ведення соціальновідповідального бізнесу – це один з пріоритетів Ekol і аудит від міжнародної компанії підтвердив те, що ми правильно розуміємо це поняття і діємо відповідно», - прокоментував результати перевірки Андрій Голімбовський, Генеральний директор Ekol Україна.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 303 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz