Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Май » 20 » Компанія Кюне + Нагель і Alibaba.com підписала меморандум про наміри надання логістичних послуг на глобальному рівні

Размещение новостей компаний

Компанія Кюне + Нагель і Alibaba.com підписала меморандум про наміри надання логістичних послуг на глобальному рівні

Распечатать: Компанія Кюне + Нагель і Alibaba.com підписала меморандум про наміри надання логістичних послуг на глобальному рівні | Комментировать: Компанія Кюне + Нагель і Alibaba.com підписала меморандум про наміри надання логістичних послуг на глобальному рівні
Шанхай (Китай), квітень 2017 – Компанія Кюне + Нагель оголосила про підписання меморандуму про наміри з Alibaba.com, B2B-підрозділом групи компаній Alibaba Group. Мета – надання логістичних послуг клієнтам B2B-підрозділу китайського лідеру в сфері онлайн-торгівлі. У відповідності з положеннями меморандуму, Кюне + Нагель об’єднує свою глобальну логістичну мережу і широкі можливості з досвідом компанії Alibaba в сфері електронної торгівлі в B2B-секторі, щоб надавати китайським компаніям-експортерам передові логістичні рішення в області електронної торгівлі.

Вже більше року користувачі платної підписки Alibaba.com в Китаї мають можливість миттєво отримувати пропозиції, бронювати відвантаження і доставку до пункту призначення вантажів. Це стосується вантажів, що перевозяться авіаційним транспортом, і здійснюється з допомогою онлайн-послуги KN FreightNet від Кюне + Нагель. Партнерство в області електронної торгівлі було розширено за рахунок послуги Less-than-Container-Load (LCL) - морського перевезення вантажів у збірних контейнерах. Стратегічне партнерство дозволяє компанії Кюне + Нагель і гіганту електронної торгівлі більш тісно співпрацювати з метою збільшення об’єму логістичних послуг. В найближчому майбутньому послуги будуть включати в себе доставку різними видами транспорту (морські, залізничні, автомобільні та авіаперевезення) і надання послуг контрактної логістики за межами Китаю.

Стів Су, директор по логістиці компанії Alibaba.com, заявив: «Ми раді співробітництву з Кюне + Нагель і можливості надавати нашим клієнтам передові логістичні послуги. Таким чином вони можуть скористуватися всіма можливостями міжнародної торгівлі».

Вонг Сію Лоонг, президент представництва Кюне + Нагель в Північній Азії, заявив: «Ми в захваті від підписання з Alibaba.com меморандуму про наміри, який об’єднує можливості електронної торгівлі Alibaba.com з логістичними можливостями Кюне + Нагель по всьому світу. Установлення таких взаємовідносин дозволяє Кюне + Нагель реалізувати глобальну стратегію перетворення логістичних послуг в цифрову сферу, щоб задовольнити актуальні потреби клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку цього партнерства, а саме розширення діапазону логістичних послуг для клієнтів Alibaba.com».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 523 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz