Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июль » 8 » Компанія ВОЛЯ стала телепартнером фестивалю Літо. Дзига. Love.

Размещение новостей компаний

Компанія ВОЛЯ стала телепартнером фестивалю Літо. Дзига. Love.

Распечатать: Компанія ВОЛЯ стала телепартнером фестивалю Літо. Дзига. Love. | Комментировать: Компанія ВОЛЯ стала телепартнером фестивалю Літо. Дзига. Love.
ВОЛЯ підтримує розвиток та просування українського кіно контенту. Цього разу компанія стала телепартнером українського “Оскару” - найвищої вітчизняної кінематографічної премії “Золота Дзиґа”.

4 липня 2019 року в Україні розпочинається фестиваль фільмів-лауреатів та номінантів на український “Оскар” - найвищу вітчизняну кінематографічну премію “Золота Дзиґа”. Генеральним телепартнером проекту стала компанія ВОЛЯ.

У програмі фестивалю фільми – чемпіони України з короткого метру. Це такі фільми як володар премії Української кіноакадемії “Mia Donna”; “Monk”, створений за мотивами пісні “Монах” гурту “Даха Браха”; фантастична повість про любов “Вічність”; “Затамувавши подих”, знятий повністю під водою та без єдиного діалогу; призер міжнародного кінофестивалю у Локарно (Швейцарія) фільм “Випуск’97”. Усі ці роботи будуть показані на великих екранах. Організатор фестивалю: міжнародна дистриб’юторська компанія KINOLIFE Distribution.

ВОЛЯ активно співпрацює з національними телекомпаніями, підтримує розвиток та просування українського кіно контенту. В Україні – це єдиний телекомунікаційний провайдер, який має власні телеканали ВОЛЯ CINE+. Компанія також створює власний контент. Минулого року ВОЛЯ презентувала комедійний міні-серіал «Волею випадку», сценарій якого побудовано на цікавих історіях взаємовідносин працівників компанії та клієнтів. Серіал було знято у партнерстві з кіностудією FILM.UA.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 88 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz