Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Июнь » 5 » КРИСТАЛБАНК підтримує першого спортсмена-любителя в сучасній Україні, відібраного на щорічний Чемпіонат Світу IRONMAN

Размещение новостей компаний

КРИСТАЛБАНК підтримує першого спортсмена-любителя в сучасній Україні, відібраного на щорічний Чемпіонат Світу IRONMAN

Распечатать: КРИСТАЛБАНК підтримує першого спортсмена-любителя в сучасній Україні, відібраного на щорічний Чемпіонат Світу IRONMAN | Комментировать: КРИСТАЛБАНК підтримує першого спортсмена-любителя в сучасній Україні, відібраного на щорічний Чемпіонат Світу IRONMAN
Юрій Клим учасник і призер (AG) IronmanEstonia, TristarEstonia, Abu-DhabiTriathlon, дворазовий чемпіон України на довгій дистанції SlavicWaveTriathlon, TristarMonaco.

Дворазовий фінішер унікального забігу по пустелі Сахара MarathondesSables у 2012 році.

За плечима спортсмена участь та перемога в «забігу на Ельбрус» (вища точка Європи, 5642 м.) у 2008 та 2009 роках; володар рекорду підйому та спуску на Кіліманджаро (вища точка Африки, 5895 м.).

«Українські спортсмени – гордість нашої країни. Юрій представить Україну на Чемпіонаті Світу за яким спостерігатимуть мільйони людей. Ми вболіваємо та віримо в перемогу спортсмена, який власними зусиллями досягає високих результатів у тріатлоні», - прокоментував Голова Правління Леонід Гребінський.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 273 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz