Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Май » 14 » «Лото-Забава»: гравець з Миколаївщини виграв 500 000 гривень

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: гравець з Миколаївщини виграв 500 000 гривень

Распечатать: «Лото-Забава»: гравець з Миколаївщини виграв 500 000 гривень | Комментировать: «Лото-Забава»: гравець з Миколаївщини виграв 500 000 гривень
28 квітня 2019 року під час розіграшу 1029-го тиражу «Лото-Забава» у конкурсі «Багаті та Відомі» було виграно максимальний приз – 500 000 гривень.

Фортуна посміхнулася 56-річному Мирославу Івановичу з села Новомихайлівське, що на Миколаївщині. Щасливим цього разу стало місце під номером 7 у жовтому ряді. Як зізнався герой конкурсу, попереднього разу виграш у «Лото-Забава» спіткав його теж на свято Великодня, але у 2011 році. Саме тоді Мирослав Іванович потрапив до студії вперше та виграв 40 000 гривень. 28 квітня пану Мирославу пощастило знову! Уполювавши спочатку 50 000 гривень, улюбленець долі збільшив свій приз у 10 разів і зірвати півмільйона гривень. До речі, уже тричі поспіль у конкурсі «Багаті та відомі» виграють максимальний приз.

Під час постійного конкурсу «Мані на дивані» визначилось двоє переможців. На жаль, перший зі щасливчиків, до якого зателефонували ведучі, не дивився ефір «Лото-Забава» у ту мить і не зміг правильно відповісти на питання Лариси Руснак. Лише за те, що Петро Васильович зі Стрия зміг узяти слухавку того недільного ранку, він отримав заохочувальний приз у розмірі 500 гривень. Другим переможцем «Мані на дивані» став Ігор Володимирович з Одеси. Додзвонившись до студії у прямому ефірі, щасливчик виграв 20 000 гривень і, випробувавши удачу у грі «Більше-менше», зменшив приз до 10 000 гривень.

Під час «Великої гри» у категорії три горизонталі з двома пільговими підковками було виграно 200 000 гривень. Виграшний білет №0039662 придбали у Донецькій області, у м.Маріуполь на фірмовому столі «М.С.Л.», який розташовано у супермаркеті за адресою: Запорізьке шосе, 4.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців 1029-го тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення своїх виграшів.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 66 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz