Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2017 » Октябрь » 11 » МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро»

Размещение новостей компаний

МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро»

Распечатать: МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро» | Комментировать: МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро»
З 11 жовтня, вперше за 20 років роботи компанії МакДональдз в Україні, у ресторанах мережі з’явиться нова гурме серія бургерів «Маестро», яка стане частиною постійного меню МакДональдз.

З розвитком індустрії харчування поза домом бургери стали справжнім трендом та улюбленою стравою багатьох українців. МакДональдз як визнаний експерт у бургерах, що підтверджують 79% українців, завжди дарує новий досвід своїм відвідувачам і запроваджує глобальні тренди в індустрії на українському ринку.

Тому до складу бургерів «Маестро» увійдуть спеціально відібрані інгредієнти, які раніше не були представлені, наприклад, подвійна порція біфштексів збільшеної товщини, булочка бріош у традиційному стилі, витримані сири, особливі соуси, смажений на грилі бекон та багато інших. Бургери також отримали нову стильну крафтову упаковку.

Біф&Чеддер – це перший бургер в серії «Маестро», який вже можна спробувати у закладах МакДональдз. Але це не єдина новина для відвідувачів мережі. Вперше за багато років вони зможуть скуштувати у закладах новий вид картоплі. Адже 50% усіх замовлень – це страви з картоплею. Традиційно Біф&Чеддер можна буде купити у складі меню зі знижкою разом із новими картопляними скибочками або з улюбленою картоплею фрі.

Протягом року бургери з серії «Маестро» оновлюватимуться.

«МакДональз – визнаний експерт у бургерах. Ви цінуєте нас як за вічну класику, наприклад, БігМак і Дабл Чізбургер, так і завжди раді сезонним пропозиціям, тому я впевнена, що ви отримаєте новий гастрономічний досвід від нашої нової серії бургерів «Маестро». Все – від спеціальних інгредієнтів до упаковки має вас вразити», – зазначила Юлія Бадрітдінова, директор з маркетингу та комунікацій МакДональдз в Україні.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро»
Увеличить: МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро» Увеличить: МакДональдз пропонує нову гурме серію бургерів «Маестро»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 331 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz