Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Ноябрь » 6 » МАУ оновлює програми лояльності Panorama Club та Panorama Club CORPORATE

Размещение новостей компаний

МАУ оновлює програми лояльності Panorama Club та Panorama Club CORPORATE

Распечатать: МАУ оновлює програми лояльності Panorama Club та Panorama Club CORPORATE | Комментировать: МАУ оновлює програми лояльності Panorama Club та Panorama Club CORPORATE
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» змінює умови програм лояльності для індивідуальних та корпоративних учасників і з 1 січня 2019 року пропонує нову, прозору та зрозумілу систему нарахування та використання бонусних миль.

З 1 січня 2019 року кількість миль, що нараховується на рахунок учасника за переліт, більше не буде залежати від відстані між аеропортами вильоту і прильоту в милях та від класу бронювання, а буде нараховуватися в залежності від вартості авіаквитка. Милі будуть нараховуватися за авіаквитки на всі власні регулярні рейси МАУ, придбані за всіма тарифами, у тому числі лоукост.

Власники карток Panorama Club Classic та Panorama Club Premium будуть накопичувати милі за кожен 1 долар США, витрачений на авіаквиток*, і отримувати 5 і 7 миль відповідно. З 1 січня 2019 року також вводиться новий рівень участі – Panorama Club Elite, для отримання якого пасажиру потрібно буде накопичити 40 000 статусних миль або виконати 50 польотних сегментів за 1 календарний рік. Власники таких карток будуть отримувати 10 миль за кожен 1 долар США, витрачений на авіаквиток, а також користуватися додатковими перевагами при перельотах рейсами МАУ.
Віднині учасники зможуть отримувати вигоди відразу, використовуючи милі вже під час наступної подорожі, оплачуючи ними будь-яку частину вартості авіаквитка. Повна або часткова оплата милями тарифу авіаквитка у пропорції 100 миль на оплату кожного 1 долара США буде доступна для авіаквитків на всі власні регулярні рейси МАУ в будь-які періоди часу.

Учасники зберігають можливість накопичувати милі за придбання додаткових послуг МАУ, отримуючи 7 миль за кожен 1 долар США, витрачений на придбання додаткових послуг за умови їх попередньої оплати: перевезення понаднормового багажу, замовлення харчування, вибір місця в салоні літака, супровід дітей та перевезення тварин в салоні. Також, кожен учасник матиме можливість накопичувати милі на кожному етапі подорожі з компаніями-партнерами Panorama Club: за проживанням в готелях-партнерах, придбання товарів і послуг в онлайн-магазинах по всьому світу, прокат автомобілів, послуги трансферу та багато іншого.

«З моменту створення програми лояльності Panorama Club в 1995 році ми постійно вдосконалюємо її умови, що дозволяє нам успішно конкурувати з іншими авіаперевізниками світу, – зазначила Євгенія Сацька, директор з комунікацій МАУ. – Ми змінили умови програм лояльності, зробивши їх більш простими та прозорими. Відтепер часто подорожуючі пасажири авіакомпанії, для зручності та винагородження яких власне й існують програми лояльності, будуть отримувати більше переваг та можливостей».

Ознайомитися з оновленими Правилами та Умовами Panorama Club та Panorama Club CORPORATE можна на офіційному сайті МАУ.
*тариф без урахування зборів
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 100 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz