Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Август » 8 » Мистецький конкурс на честь 150-річчя міста Краматорськ!

Размещение новостей компаний

Мистецький конкурс на честь 150-річчя міста Краматорськ!

Распечатать: Мистецький конкурс на честь 150-річчя міста Краматорськ! | Комментировать: Мистецький конкурс на честь 150-річчя міста Краматорськ!
Відділ культури управління з гуманітарних питань краматорської міської ради за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс на кращий мистецький проект – ескізи авторських об'єктів з металу (сучасних скульптур) на честь Дня Міста, що будуть встановлені в центральній частині міста.

Мета конкурсу – створити три сучасні скульптури в публічному просторі міста Краматорська, які б стали символами поєднання творчого потенціалу та промисловоїотужності нашого міста, прагнення до постійного розвитку та вдосконалення, атракцією для містян та туристів.

Вже наприкінці серпня журі обере три найкращі проекти, які будуть втілені у життя до 150-річчя Краматорська.
Проекти приймаються до 20.08.2018

Правила участі за посиланнямhttps://www.facebook.com/kramatorsksculpture/

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Мистецький конкурс на честь 150-річчя міста Краматорськ!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 49 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz