Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Июль » 25 » На рейсах на замовлення Join UP! з Харкова і Львова літак Airbus А330-200 замінять інші борти

Размещение новостей компаний

На рейсах на замовлення Join UP! з Харкова і Львова літак Airbus А330-200 замінять інші борти

Распечатать: На рейсах на замовлення Join UP! з Харкова і Львова літак Airbus А330-200 замінять інші борти | Комментировать: На рейсах на замовлення Join UP! з Харкова і Львова літак Airbus А330-200 замінять інші борти
Всі рейси на замовлення туроператора Join UP! з аеропорту «Харків» за напрямком Шарм-ель-Шейх і з аеропорту «Львів» за напрямками Хургада і Шарм-ель-Шейх здійснюються і надалі заплановані згідно з заявленим раніше розкладом.

Ці рейси передбачалися на борту Airbus А330-200, використовуваними SkyUp Airlines за контрактом «мокрого» лізингу з авіакомпанією Air Leisure. Борт Airbus А330-200 виконував пов'язані польоти для чартерної програми Jon UP! з Києва, Харкова та Львова. Однак у зв'язку з неможливістю отримати дозвіл на польоти в аеропорту Харкова на постійній основі великого повітряного судна такого типу, компанія прийняла рішення не використовувати літак в Україні.

Перельоти, які раніше здійснював Airbus А330-200 на 330 місць, перерозподіляються між іншими літаками меншої місткості SkyUp Ailrlines і авіакомпаній-партнерів Join UP!. Рейси з Харкова авіакомпанія SkyUp Airlines частково забирає на власні літаки Boeing 737-800 місткістю по 189 крісел кожен. Сьогодні перший виліт Харків-Шарм-ель-Шейх, який мав здійснюватися одним літаком, виконують два борти – рейс Bravo Airways BAY2731 і рейс SkyUp Airlines KUP 7311.

Якщо раніше тури з Харкова до Шарм-ель-Шейху виконувалися по вівторках і п'ятницях, то тепер до політної програму додана ще одна частота, і літаки за даним напрямком також літатимуть у неділю.

У Львівському аеропорту авіакомпанія SkyUp Airlines скасувала низку слотів, які мали виконуватися на Airbus A330-200: 25 і 28 липня рейси Хургада-Львів-Хургада (№KUP5414 і №KUP5413), 26 і 29 липня рейси Шарм-ель-Шейх-Львів- Шарм-ель-Шейх (№KUP5314 і №KUP5313). Ці рейси будуть здійснені в ті ж дати, але двома літаками авіакомпаній-партнерів.

Щоб не збільшувати навантаження на флот авіакомпаній-партнерів, туроператор прийняв рішення про оптимізацію польотної програми за напрямком Туреччина. З 27 липня будуть скорочені за напрямком Анталія 3 рейси із Запоріжжя, 3 з Харкова і 2 з Одеси, по 1 рейсу з Харкова і Львова до Даламану, і 3 рейси з Києва до Хургади. Всім туристам, рейси яких потрапили під оптимізацію, пропонується кілька варіантів рішення:

перебронюванням туру з вильотом з Києва
перебронюванням на будь-який інший напрямок туроператора Join UP!
анулювання без штрафів і повернення грошових коштів згідно з процедурою

Компанія просить вибаченя за ситуацію, що склалася.

Для подачі відповідного заяви на перебронювання туру або повернення грошових коштів ознайомтеся, будь ласка, з інформацією на сайті.

Туристам, які повертаються з курортів до України за даними напрямками, в період з 27.07 по 08.08 будуть організовані вивізні рейси.

Join UP! відправляє щодня 15-20 рейсів за власними чартерними програмами, якими у відпустку вилітають від 3 500 до 5 000 осіб і стільки ж повертаються додому. Впродовж тижня з Харкова здійснюється 6 рейсів, з Одеси – 4, зі Львова – 11.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 71 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz