Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Февраль » 8 » Орендуйте банківські комірки у відділенні КРИСТАЛБАНКу в місті Одеса!

Размещение новостей компаний

Орендуйте банківські комірки у відділенні КРИСТАЛБАНКу в місті Одеса!

Распечатать: Орендуйте банківські комірки у відділенні КРИСТАЛБАНКу в місті Одеса! | Комментировать: Орендуйте банківські комірки у відділенні КРИСТАЛБАНКу в місті Одеса!
У відділенні КРИСТАЛБАНКу в місті Одеса за адресою: вул. Ланжеронівська, 21 (вхід з вул. Гаванна, 9), стало можливим скористатися послугою оренди банківських комірок.

Завдяки гнучким строкам оренди та різноманітності розмірів сейфів, Клієнти можуть обрати зручну кількість днів оренди та в залежності від розмірів цінностей та коштовностей обрати необхідний розмір комірки.

Для збереження та надійного захисту матеріальних цінностей своїх клієнтів приміщення КРИСТАЛБАНКу обладнані сейфами з найнадійнішим класом опору, підтвердженим сертифікатом Держстандарту України відповідності вимогам ДСТУ 4012-1, крім цього сховища індивідуальних сейфів обладнано системою охоронної та тривожної сигналізації відповідно до всіх вимог безпеки.

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 89 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz