Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Строительство » 2016 » Июнь » 12 » Осінній Будівельний Форум запрошує Всіх бажаючих до участі!

Размещение новостей компаний

Осінній Будівельний Форум запрошує Всіх бажаючих до участі!

Распечатать: Осінній Будівельний Форум запрошує Всіх бажаючих до участі! | Комментировать: Осінній Будівельний Форум запрошує Всіх бажаючих до участі!
В рамках Форуму під гаслом «На шляху до енергоефективності» відбудуться три взаємодоповнюючі виставки «Буд-ЕКСПО-Осінь», «Опалення» та «Альтернативна енергетика» запрошують Вас до участі 27-30 вересня у місто Львів.

Кожен хто бажає долучитися до професійної атмосфери, провести чотири дні серед своїх колег та партнерів, отримати нові замовлення та розширити базу клієнтів, може стати учасником Осіннього Будівельного Форуму!
Ви маєте можливість продемонструвати нові досягнення в будівельній галузі, презентувати сучасні технології у сфері теплопостачання та здивувати новими проектами в альтернативній енергетиці!

Ми розпочинаємо прийом заявок на участь!
Місто Львів здивує Вас і на цей раз!

Дирекція виставок ПрАТ "Гал-ЕКСПО"
Моб.тел: (067) 675-83-18
E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua
www.galexpo.com.ua/budos

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Осінній Будівельний Форум запрошує Всіх бажаючих до участі!
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 2095 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz