Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2018 » Сентябрь » 16 » OTП Банк і Санагро Україна реалізують спільну програму пільгового фінансування фермерів

Размещение новостей компаний

OTП Банк і Санагро Україна реалізують спільну програму пільгового фінансування фермерів

Распечатать: OTП Банк і Санагро Україна реалізують спільну програму пільгового фінансування фермерів | Комментировать: OTП Банк і Санагро Україна реалізують спільну програму пільгового фінансування фермерів
З метою розширення доступу українських аграріїв до фінансування ОТП Банк і компанія Санагро Україна розробили партнерську програму, що передбачає пільгові умови придбання мінеральних та органічних добрив від національного імпортера та дистриб’ютора із залученням кредитних коштів ОТП Банку.

За умовами даної партнерської програми українські фермери мають можливість придбати широку лінійку мінеральних та органічних добрив за пільговою ставкою від 15,5% річних у гривні.

Дана пропозиція стала ще одним кроком у розширенні партнерського кола в рамках стратегічної програми кредитування дрібних і середніх агровиробників «ОТП Агро-фабрика».

«Наша програма швидкого надання фінансування, в рамках якої фермер отримує попереднє рішення за 1 день, а самі кредитні кошти - за 9 днів, невпинно розширює і можливості пільгового фінансування, якими можуть скористатися українські сільгоспвиробники. Завдяки спільній програмі з Санагро Україна готові запропонувати нашим клієнтам спеціальні ціни на мінеральні та органічні добрива», - зазначив Іван Єрко, керівник проекту «Агро-фабрика» АТ «ОТП Банк».

На сьогодні партнерами ОТП Банку виступають такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF. Серед національних компаній партнерами банку є: «ALFA Smart Agro», «UKRAVIT», «Украгроком», Агрісол, «Агросем», «Техноторг», Завод Кобзаренка і компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія».

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакета «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

ТОВ «САНАГРО УКРАЇНА» – національний імпортер та дистриб’ютор мінеральних та органічних добрив, що пропонує широку лінійку добрив з Білорусії, Литви, Польщі та інших країн (сульфат амонію гранульований, калій хлористий, NPK 9-25-25, NPK 7-20-30, NPK 6-18-34, КАС, сульфат магнію, аміак технічний та ще понад 20 найменувань) та забезпечує і гарантує оперативну логістику, прозорі умови співпраці, відкритість до діалогу зі всіма представниками агросектору України.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz