Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2018 » Май » 12 » ОТП Банк пропонує фермерам пільговий кредит для придбання добрив Yara від дистриб'ютора Агросем

Размещение новостей компаний

ОТП Банк пропонує фермерам пільговий кредит для придбання добрив Yara від дистриб'ютора Агросем

Распечатать: ОТП Банк пропонує фермерам пільговий кредит для придбання добрив Yara від дистриб | Комментировать: ОТП Банк пропонує фермерам пільговий кредит для придбання добрив Yara від дистриб
Продовжуючи свою послідовну роботу з розширення потенціалу та доступності кредитування для аграріїв, ОТП Банк встановив партнерські відносини з компанією «Агросем», яка є одним із провідних дистриб'юторів на аграрному ринку України.

За умовами партнерської програми фермери можуть отримати кредити за пільговою ставкою від 16% річних для придбання всієї продуктової лінійки добрив норвезького виробника Yara.

Дана пропозиція стала логічним кроком у розширенні партнерського кола в рамках стратегічної і унікальної програми кредитування дрібних і середніх агровиробників ОТП Агро-фабрика.

«У чому унікальність нашої Агро-фабрики? Це конвеєр швидкого надання фінансування. В рамках програми фермер отримує попереднє рішення за 1 день, гроші – до 9 днів, під заставу виключно майбутнього врожаю або агророзписки. Такого на ринку не пропонує ніхто. В рамках ОТП Агро-фабрики ми вже профінансували аграріїв на 500 млн грн, з них 300 млн грн під аграрні розписки. До кінця року ми плануємо довести обсяг до 1 мільярда гривень», - окреслила переваги програми Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

ОТП Агро-фабрика стала прикладом впровадження агророзписок на всій території України, ініційованого урядом і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). На сьогоднішні ОТП Банк став Банком №1 за розміром портфеля фінансових аграрних розписок. Аграрії Хмельницької, Закарпатської, Миколаївської та Кіровоградської областей разом з ОТП Банком стали першопрохідцями у використанні цього нового, ефективного інструмента залучення позикових коштів.

Крім того, варто відзначити, що вартість фінансування в рамках ОТП Агро-фабрики є значно привабливішою завдяки партнерським програмам з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива.

На сьогодні, партнерами ОТП Банку є такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF, національні компанії-виробники «ALFA Smart Agro», «UKRAVIT», «Агро Арена», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія». А тепер серед партнерів і компанія «Агросем».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 164 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz