Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Февраль » 11 » Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі

Размещение новостей компаний

Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі

Распечатать: Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі | Комментировать: Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі
Програма лояльності eXtra була представлена компанією Bosch у 2009 році і з того моменту постійно розвивається у всьому світі. Цього року до програми приєдналися станції техобслуговування у США та Канаді. На сьогоднішній день в eXtra беруть участь СТО і магазини автозапчастин у 27 країнах Європи і 50 країнах світу. В цілому, 100 000 роздрібних точок продажів зареєстровані в програмі лояльності. В Україні учасників eXtra вже понад 4 000.

eXtra стала однією з найпопулярніших програм у галузі обслуговування транспортних засобів. Магазини автозапчастин можуть дуже швидко збирати бонусні бали за закупівлю запчастин Bosch. Розглядаються й інші компанії, які бажають долучитися до програми лояльності. Наприклад, в Німеччині серед партнерів eXtra виступають Motul (моторні масла і мастильні матеріали), GKN (бренди Spidan і Löbro), BTS Turbo (турбокомпресори), Sonax (автоприладдя), Hazet (інструменти), Michelin (шини), Castrol (моторні і трансмісійні масла, а також спецпродукція) і Bilstein (амортизатори і модулі пневматичних підвісок).

Проста реєстрація через інтернет

Зареєструватися у програмі лояльності eXtra дуже просто. Для цього представникам СТО або магазину автозапчастин необхідно внести інформацію про компанію на веб-сайті extra-program.com.ua, обрати до семи дилерів, що постачають запчастини, і розпочати одразу ж збирати бали. Нараховані за покупки бали можна обміняти на привабливі призи. Широкий каталог призів включає негрошові винагороди, а саме інструменти Bosch, побутову техніку для дому, смартфони або планшетні ПК. Крім того, бали за програмою лояльності eXtra також можна витратити на діагностичне обладнання Bosch. Крім того, для учасників eXtra регулярно проводяться різноманітні акції, а в рамках «Bosch Автосервіс Шоу» у грудні 2017 року було розіграно автомобіль Fiat Fiorino Cargo, який дістався представникам Бош Авто Сервіс ПП Балко з Миргорода.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі
Увеличить: Понад 100 000 СТО і магазинів автозапчастин зареєстровані в програмі лояльності eXtra у всьому світі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 274 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz