Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Апрель » 10 » Прогноз виробництва і цін на ягідні культури на 2019 р.

Размещение новостей компаний

Прогноз виробництва і цін на ягідні культури на 2019 р.

Распечатать: Прогноз виробництва і цін на ягідні культури на 2019 р. | Комментировать: Прогноз виробництва і цін на ягідні культури на 2019 р.
Ще декілька років тому проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти», організатор міжнародної конференції «Ягоди України-2019: заморозка та свіжий ринок» підіймав питання про те, яка ягідна культура має найвищі шанси стати «ягодою номер п’ять» в Україні, і багато хто з учасників ринку ставив на жимолость.

Настав час перевірити ставки, і у рамках конференції 2019 р., яка відбудеться 21-22 травня у м. Київ, в Україні вперше буде презентований новий формат панельної дискусії у вигляді дуелі прихильників та противників ринкових перспектив жимолості.

Отже, «за» будуть виступати:

•Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи інституту садівництва НААНУ;
•Олег Босий, експерт ягідного ринку, керуючий партнер компанії «Фрутек».

У складі опонентів перспектив розвитку ринку жимолості:

•Тарас Баштанник, директор ТОВ «Українська ягода»;
•Євген Харлан, директор зі стратегії та розвитку ТОВ «Нікдарія».

Секундантом ягідної дуелі виступить Андрій Ярмак, економіст інвестиційного центру FAO, Італія.

Нагадуємо, що конференція відбудеться 21-22 травня у м. Київ, і цього року програма події буде включати:

•насичену пленарну частину конференції 21 травня – більше 20 спікерів із 5-7 країн світу (станом на сьогодні програма є на 70% сформованою);
•експозицію технологій для ягідного бізнесу – більше 15 компаній-постачальників саджанців, технологій для вирощування, доробки і переробки ягід із 7-10 країн світу;
•практичний бізнес-тур до кооперативу «Агрофірма «Весна-2011» 22 травня - вирощування та маркетинг суниці садової, лохини високорослої, малини, смородини, порічки, ожини, ягоди у закритому ґрунті, комплекс охолодження та пакування;
•міжнародний торговий форум з байєрами свіжих ягід – близько 10-12 покупців свіжої ягоди з ЄС та провідні українські виробники – деталі вже скоро будуть презентовані окремо;
•спеціальна делегація з 30-35 виробників ягід із Грузії, Молдови та Таджикистану, які прилітають до України за українським досвідом і практиками ягідного бізнесу.

Основна аудиторія конференції – виробники ягід (більше 60%), переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування та переробки ягідних культур. Усього у конференції приймуть участь понад 250 делегатів із 10-12 країн.

Організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти». Партнерами конференції виступають Fruitnet Media, Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit. Підтримку конференції надає Київський картонно-паперовий комбінат.

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександр Хорев,
+380 67 6343980
fruit.marketing@fruit-inform.com

____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 85 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz