Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Легкая промышленность » 2017 » Ноябрь » 21 » Street-jazz від Євгена Кота та adidas runners Kyiv

Размещение новостей компаний

Street-jazz від Євгена Кота та adidas runners Kyiv

Распечатать: Street-jazz від Євгена Кота та adidas runners Kyiv | Комментировать: Street-jazz від Євгена Кота та adidas runners Kyiv
16 листопада у студії ТАТА АРТ АНГАР відбувся майстер-клас зі стріт-джазу для учасників та гостей бігової спільноти adidas runners Kyiv. У ролі тренера виступив один з найуспішніших танцівників України, переможець та режиссер-постановник телевізійних шоу Євген Кот.

Чарівність хореографа та динамічна музика створили драйвову атмосферу в танцювальній залі. Почуваючись легко та невимушено, учасники змогли в повній мірі насолодитися новим тренуванням. Майстер-клас подарував усім присутнім яскраві враження та відмінний настрій.

Неважливо, новачок ти в бігу чи ні – у adidas runners Kyiv ти відкриєш нові можливості. adidas runners Kyiv – це не черговий біговій клуб. Крім бігу в твоєму розкладі будуть і інші заняття – сайклінг, йога, TRX і навіть танці. Лекції, майстер-класи та круті вечірки – усе це частина розкладу ADIDAS RUNNERS.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Street-jazz від Євгена Кота та adidas runners Kyiv
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 262 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz