Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Декабрь » 14 » Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою

Размещение новостей компаний

Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою

Распечатать: Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою | Комментировать: Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою
Мобільний додаток розробників ХПІ «East Trip» — туристичний путівник Східною Європою з можливістю планування поїздки в залежності від уподобань та бюджету користувача, — отримав приз на Ярмарку стартапів, який відбувся у Харкові.

«East Trip» презентували студент третього курсу Олександр Терновий (гр. АП-65) та першокурсник Іван Білоус (гр. КН-37a) під керівництвом асистента кафедри фізики НТУ «ХПІ» Rсенії Мінакової.

Інформаційна складова запропонованого проекту включає в себе пам'ятки, закусочні, обрання місця ночівлі та відпочинку, сервіси, туристичні маршрути з детальним описом.

«Абітурієнт або студент, який приїжджає до ВНЗ, зможе заздалегідь спланувати проживання, проїзд згідно свого бюджету, а також ознайомитися з містом, місцями розташування установ та інше», — розповідають розробники.
Ярмарок стартапів пройшов за підтримки управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради 6-7 грудня 2017 року. Мета заходу — презентація інноваційних, наукових та стартап-проектів підприємцям Харківського регіону та потенційним інвесторам, а також налагодження подальшого співробітництва з ними.

Нагадаємо, на Ярмарку стартапів також відзначили призом «Кращий проект» розробку вчених ХПІ «Smart Quadcopter: гібридний квадрокоптер для автоматичного моніторингу, доставки вантажів, контролю безпеки та охорони технічних об’єктів».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою
Увеличить: Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою Увеличить: Студенти ХПІ презентували мобільний додаток, який допомагає планувати поїздки Європою
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 226 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz