Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Январь » 2 » Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва.

Размещение новостей компаний

Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва.

Распечатать: Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва. | Комментировать: Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва.
30, 31 грудня та ніч на 1 січня біля річкового вокзалу на Поштовій площі відбулась низка військово-патріотичних заходів, що мали на меті нагадати українцям, кому вони завдячують за мир та затишок зимових свят.

“Новий рік під захистом - це нагода подякувати тим, хто подарував нам 2017 рік та даруватиме новий - 2018. Тим, хто дав нам можливість забути, що поруч війна. На Поштовій площі ми бажали щасливого Нового року нашим янголам-охоронцям на передовій. Зустріли Новий рік із крутими гуртами, у щирій компаній невипадкових та небайдужих людей”, коментує співорганізатор заходу та координатор проекту “Voїny” Таїсія Братасюк.

В обидва дні “Нового року під захистом” проходили дитячі майстер-класи від “Творчої Криївки”, серед яких: розмальовування новорічних кульок, виготовлення янголів-мотанок, створення вітальних листівок для захисників. Також свої майстер-класи провели народні майстрині Леся Гронська та Раїса Лещенко, а дизайнерка Алла Журавель допомогла з матеріалами з яких діти робили янголів. Усі ці обереги поїдуть на фронт, щоб привітати захисників з різдвяними святами.

“Всі втомились від війни, всі хочуть, щоб вона швидше закінчилась. Але такий парадокс: щоб вона закінчилась - потрібно підтримувати тих, хто зараз на фронті. Іншого варіанту нема. Швидше ця війна не закінчиться, ніж коли ми переможемо”, - зазначив ведучий першого дня заходу, журналіст Еспресо TV - Богдан Буткевич.

Урочисте відкриття заходу розпочалося з різдвяної програми духового оркестру київського військового ліцею ім. Богуна. До святкування “Нового року під захистом” долучились небайдужі українські виконавці, що часто виступають перед воїнами в зоні АТО та у військових госпіталях: KRUT, Чумацький шлях та Вій.

З крайнім днем 2017 року присутні прощались разом з ведучим та журналістом Громадського радіо Євгенієм Павлюковським, гуртами: Колір ночі, Проти течії, Дариною Кирилко та Володимиром Стрільчуком. В останню годину року, на сцені з’явився гурт «Тінь Сонця», з яким присутні під “Меч Арея” та Державний гімн України зустріли новий 2018-й рік.

Організатори заходу: БФ Коло, громадська ініціатива “Voїny”, агенція “Republic” за підтримки подільської районної в місті Києві державної адміністрації.
Національна паливна компанія Glusco, що входить до швейцарської групи компаній Proton Energy Group S.A. відгукнулася на пропозицію ініціаторів долучитися до акції та стала головним спонсором заходу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва.
Увеличить: Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва. Увеличить: Свято зі змістом “Новий рік під захистом” пройшло на Поштовій площі міста Києва.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 266 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz