Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Октябрь » 1 » Триває співпраця Publicity Creating з Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ»

Размещение новостей компаний

Триває співпраця Publicity Creating з Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ»

Распечатать: Триває співпраця Publicity Creating з Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» | Комментировать: Триває співпраця Publicity Creating з Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ»
Більше 15 років Publicity Creating співпрацює з Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ» у напрямку інформаційного супроводження результатів тестування різноманітних товарів - продуктів харчування, косметики, комп’ютерної техніки та інших.

Висвітлення результатів незалежного тестування включає як традиційні форми інформування (написання та поширення прес-релізів, проведення прес-конференцій, експертні огляди), так і нетрадиційні активності.

Зокрема, за підсумками одного з досліджень, піар-агенством було організовано опитування серед провідних дієтологів на тему «Здорове харчування», а також бліц-опитування споживачів на вулицях Києва на тему «Корисні продукти».

Дані проекти дозволили надати споживачам інформацію про думку фахівців, а також дізнатися, як самі споживачі оцінюють корисність продуктів харчування.

«Досвід співпраці з Центром «ТЕСТ» показав, що подібні проекти потребують хорошої інформаційної підтримки, особливо у випадку із продуктами харчування. Адже висновки незалежних досліджень – це запорука впевненості в тому, що кожен з нас купує корисні і безпечні для здоров'я продукти. Зі свого боку, наша піар-агенція також робить внесок у поінформованість широкого кола споживачів», - зазначив Директор Publicity Creating Валерій Курейко.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Триває співпраця Publicity Creating з Центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 84 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz