Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Июнь » 14 » У «БОРИСПОЛІ» ВІДКРИЮТЬ ПРЯМИЙ РЕЙС ДО БУДАПЕШТУ

Размещение новостей компаний

У «БОРИСПОЛІ» ВІДКРИЮТЬ ПРЯМИЙ РЕЙС ДО БУДАПЕШТУ

Распечатать: У «БОРИСПОЛІ» ВІДКРИЮТЬ ПРЯМИЙ РЕЙС ДО БУДАПЕШТУ | Комментировать: У «БОРИСПОЛІ» ВІДКРИЮТЬ ПРЯМИЙ РЕЙС ДО БУДАПЕШТУ
15 червня 2017 року в аеропорту «Бориспіль» відбудеться відкриття прямого регулярного рейсу до столиці Угорщини. Урочистий запуск нового авіанапрямку від МАУ відбудеться у зоні Duty Free терміналу D о 12:00.

Святковий захід на честь прямого авіасполучення з м.Будапешт відвідає Посол Республіки Угорщина в Україні Ерно Кешкень. Офіційні урочистості прикрасить спеціальний музичний подарунок від угорських партнерів.

Аеропорт «Бориспіль» запрошує представників ЗМІ на свято з нагоди розвитку авіасполучення з Угорщиною. Подія розпочнеться у четвер 15 червня о 12:00 у зоні Duty Free терміналу D біля 8-го гейту.

Збір гостей об 11:20 біля центральної авіадовідки на 3-му поверсі терміналу D.

Для пропуску до режимної зони гостям необхідно мати з собою паспорт.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 580 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz