Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Январь » 21 » У ХПІ стартують Дні науки для абітурієнтів. План заходів

Размещение новостей компаний

У ХПІ стартують Дні науки для абітурієнтів. План заходів

Распечатать: У ХПІ стартують Дні науки для абітурієнтів. План заходів | Комментировать: У ХПІ стартують Дні науки для абітурієнтів. План заходів
23 січня в НТУ «ХПІ» починає свою роботу новий профорієнтаційний проект — Дні науки. Протягом двох місяців старшокласників будуть знайомити з науковою діяльністю університету.
У ході таких відвідувань школярі побачать новітні досягнення та винаходи вчених вишу, побувають у навчальних лабораторіях, у виробничих цехах ХПІ.
«Кількість тих об'єктів, які ми можемо показати — досить велика, розповідає ректор ХПІ, професор Євген Сокол. — Так, факультет транспортного машинобудування покаже двигун, а кафедра автомобіле- і тракторобудування продемонструє трактор з інноваційною двухпоточною безступінчастою трансмісією, розробленої науковцями вузу. У свою чергу, представники комп'ютерних факультетів розкажуть про дуальну освіту, а хіміки покажуть цікаві досліди. Наприклад, абітурієнти зможуть дізнатися, як виробляється майонез і вариться мило. Тобто, ХПІ пропонує багато варіантів вибору, які відрізняють окремі напрямки від загальних концептів. Адже школярі повинні свідомо підійти до ЗНО».
З докладною програмою заходів Днів науки в НТУ «ХПІ» можна ознайомитися на сайтах факультетів та кафедр вишу.
Графік проведення профорієнтаційного заходу «Дні науки» в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» у 2017 р.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У ХПІ стартують Дні науки для абітурієнтів. План заходів
Увеличить: У ХПІ стартують Дні науки для абітурієнтів. План заходів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 466 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz