Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2019 » Сентябрь » 9 » Ukrainian Young Book Design Awards: як ми створили конкурс і що буде далі

Размещение новостей компаний

Ukrainian Young Book Design Awards: як ми створили конкурс і що буде далі

Распечатать: Ukrainian Young Book Design Awards: як ми створили конкурс і що буде далі | Комментировать: Ukrainian Young Book Design Awards: як ми створили конкурс і що буде далі
Ukrainian Young Book Design Awards об’єднав понад 400 учасників з 8 країн. Як ми створили конкурс і що буде далі?

Разом зі студією Hooga design ми створили багато красивих книжок, а у 2018 році вперше разом провели конкурс Ukrainian Young Book Design Awards. Нам вдалося об’єднати понад 400 молодих дизайнерів з 8 країн світу, а нашим партнерами були Huawei, Readymag, KAMA, Projector та Arctic Paper.

Ми хочемо покращувати рівень книжкового дизайну в Україні. Нам здається, що для цього потрібно допомагати молодим і талановитим дизайнерам розповідати про себе й розвиватися. Саме тому ми рішили робити конкурс. Ми одразу зрозуміли, що будемо робити конкурс міжнародним, адже це дасть українським дизайнерам відчуття конкуренції на міжнародному ринку.

Ukrainian Young Book Design Awards для нас це спільнота взаємодії дизайнерів, без кордонів й обмежень у темі й стилі. Ми проводимо не лише конкурс, але й портфоліо рев’ю, виставки, лекції.
_________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 67 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz