Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2018 » Декабрь » 17 » Українці нарощують покупки в кредит

Размещение новостей компаний

Українці нарощують покупки в кредит

Распечатать: Українці нарощують покупки в кредит | Комментировать: Українці нарощують покупки в кредит
Найчастіше в розстрочку купуються смартфони, ноутбуки і телевізори

Українці вподобали безвідсоткові кредити. У компанії MOYO вказують, що в поточному році в розстрочку робилась кожна шоста покупка, а найпопулярнішими товарами були смартфони, ноутбуки і телевізори.

Показово, що найчастіше в кредит купується порівняно недорога техніка. Так, левова частка покупок припадає на товари з цінником до 6 000 грн. Українці беруть в розстрочку на кілька місяців смартфони і комплекти аксесуарів до них, що дозволяє робити покупки безболісно для сімейного бюджету.

Так, найбільш затребуваним смартфоном, що купується в кредит, виявився зовсім не iPhone, а Huawei P Smart Plus, вартістю 7 499 грн, а основну конкуренцію йому складає «побратим» Huawei P Smart за 4 999 грн, а також TP-Link Neffos X1 Lite, доступний за 2 699 грн.

Що стосується ноутбуків, то тут перше місце в кредитних продажах таки в техніки Apple. Найбільшим попитом серед лептопів користуються Apple A1466 MacBook Air 13" (31 999 грн), Lenovo IdeaPad 320S-15IKB (18 799 грн) та Lenovo IdeaPad 510-15ISK (20 615 грн). Серед телевізорів найчастіше в розстрочку купуються Samsung 32N5300, Toshiba 32S1750EV і Samsung 32M5500 - порівняно недорогі smart-ТВ з діагоналлю екрана 32 дюйми (81 см).

Найпопулярнішим кредитною пропозицією є оплата частинами від ПриватБанку — на неї припадає близько 70% всіх покупок в розстрочку. Також популярні придбання під умовний кредит в 0,01%, який пропонують інші банки.

В MOYO вказують, що пік зростання кредитних покупок припаде на кінець місяця, коли українці почнуть масово купувати новорічні подарунки. Також цьому сприяє спеціальна пропозиція від ПриватБанку — кредит під 0,99% на 25 платежів, що діє протягом грудня в роздрібних магазинах і на сайті.
___________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Українці нарощують покупки в кредит
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 103 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz