Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Май » 6 » Українці назвали SOCAR лідером серед автозаправок

Размещение новостей компаний

Українці назвали SOCAR лідером серед автозаправок

Распечатать: Українці назвали SOCAR лідером серед автозаправок | Комментировать: Українці назвали SOCAR лідером серед автозаправок
В Україні підвели підсумки рейтингу торгових марок «Фаворити Успіху - 2017». Статусом кращих автозаправок українці нагородили мережу азербайджанських АЗК SOCAR, яка відвоювала першість у вітчизняних WOG і ОККО.

Лідерів ринку портал для споживачів FAVOR вже в п'ятнадцятий раз обирає шляхом проведення незалежного дослідження загальнонаціонального масштабу. У список членів журі конкурсу торгових марок входять галузеві експерти, споживачі, а також лідери думок. Головним критерієм для складання рейтингу є бажання кожного з учасників опитування рекомендувати товар або послугу іншим споживачам.

«За роки роботи в Україні, SOCAR неодноразово дивував своїх клієнтів унікальним сервісом і задавав тренди в розвитку ринку. Наприклад, ми першими запропонували безкоштовний Wi-Fi, послуги хімчистки та упаковки багажу, а також пеленальні столики для батьків, які подорожують з дітьми. Намагалися продумати кожну дрібницю, щоб надавати послуги високого класу і одночасно створювати атмосферу доброзичливості до кожного», - коментує директор з роздрібного напрямку бізнесу SOCAR Україна, Ігор Орлов.

На думку експертного журі, саме ці переваги і стали вирішальними при голосуванні. А сама компанія SOCAR офіційно дякує українцям за високу оцінку її діяльності та обіцяє і надалі виправдовувати сподівання та довіру своїх гостей.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 169 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz