Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2018 » Ноябрь » 28 » Українці заощадили п'ять мільйонів гривень на «чорній п'ятниці»

Размещение новостей компаний

Українці заощадили п'ять мільйонів гривень на «чорній п'ятниці»

Распечатать: Українці заощадили п | Комментировать: Українці заощадили п
Розпродаж Black Friday 2018 дозволив покупцям заощадити мільйони гривень на покупках в MOYO

Покупці зберегли понад 5 млн гривень на акційних пропозиціях в MOYO. Такі дані наводять аналітики компанії за результатами розпродажу, який проходив на сайті та роздрібних магазинах мережі в період з 15 по 26 листопада.
Цього року найбільшим попитом в період розпродажу користувалися телевізори і смартфони. Зазначимо, що більш затребуваними були телефони вартістю до 10 тис. грн., а телевізори купувалися, в основному, за 15-20 тис. грн. Високі знижки на ігрову консоль PlayStation 4, а також аксесуари і гри до неї, вивели продукцію Sony в Топ найбільш затребуваних товарів «чорної п'ятниці».

Ще однією популярною категорією товарів «чорної п'ятниці» цього року стали ноутбуки. При цьому попит мали як «бюджетні» моделі вартістю до 10 тис. грн., так і представники високого цінового сегмента, оскільки на них знижки були особливо відчутні.

В MOYO вказують, що в період розпродажу покупці щодня робили в середньому на 50% більше покупок, ніж в звичайний день. Тоді як в саму «чорну п'ятницю» цей показник виріс на 150%.

Довідка про компанію:

MOYO — мультиформатна мережа магазинів, що об'єднує стандартні роздрібні магазини та інтернет-магазин. Історія компанії почалася в 2009 році, коли був відкритий перший роздрібний магазин. На сьогоднішній день мережа MOYO налічує 46 магазинів і представлена в 26 містах України. Клієнти можуть купити товар в роздрібних магазинах, а також оформити замовлення в інтернет-магазині www.moyo.ua.


* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 92 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz