Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Январь » 29 » Відкрито конкурсну програму "Оцінка інноваційного потенціалу вашого підприємства"

Размещение новостей компаний

Відкрито конкурсну програму "Оцінка інноваційного потенціалу вашого підприємства"

Распечатать: Відкрито конкурсну програму "Оцінка інноваційного потенціалу вашого підприємства" | Комментировать: Відкрито конкурсну програму "Оцінка інноваційного потенціалу вашого підприємства"
Відкрито конкурсний набір для підприємств в рамках програми Horizon 2020, компонент «Посилення розвитку інноваційного менеджменту».

Запрошуємо зацікавлені підприємства заповнити анкетні дані та переслати на електрону адресу soo-ird@ucci.org.ua.

Довідково:

В рамках участі Торгово-промислової палати України в програмі Європейського союзу COSME («Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (2014—2020)»), яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва та програми Horizon 2020, компонент – «Посилення розвитку інноваційного менеджменту» (Enhancing innovation management capacities), ТПП України пропонує прийняти участь в конкурсному відборі підприємств для участі в проекті – «Оцінка інноваційного потенціалу вашого підприємства».

Після проведення відбору 37 учасників - підприємств отримують можливість на безкоштовній основі отримати звіт Європейського зразку - оцінка рівня інноваційного розвитку підприємства та спеціалізовані консультації щодо оптимізації процесів менеджменту для підвищення основних показників, порівнявши свою діяльність з найкращою європейською практикою у спільному профільному сегменті, скориставшись сучасним інструментом управління підприємством - Benchmarketing.

До участі запрошуються підприємства, які зареєстровані в Україні та не перебувають у процесі ліквідації та банкрутства, інформовані та проводять на підприємстві систему інноваційного менеджменту, володіють англійською мовою та готові для подальшого спілкування з консультантами.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном 044-584-28-14, e-mail: soo-ird@ucci.org.ua.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Відкрито конкурсну програму "Оцінка інноваційного потенціалу вашого підприємства"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 228 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz