Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Октябрь » 21 » Visa назвала нових партнерів з токенізації, що допоможуть підвищити безпеку платежів та зменшити наслідки витоку даних

Размещение новостей компаний

Visa назвала нових партнерів з токенізації, що допоможуть підвищити безпеку платежів та зменшити наслідки витоку даних

Распечатать: Visa назвала нових партнерів з токенізації, що допоможуть підвищити безпеку платежів та зменшити наслідки витоку даних | Комментировать: Visa назвала нових партнерів з токенізації, що допоможуть підвищити безпеку платежів та зменшити наслідки витоку даних
Компанія Visa Inc. (NYSE:V) оголосила комерційне розширення сервісу Visa Token Service для токен-партнерів, які зберігають дані карток (credential-on-file, COF), що стало важливим кроком на шляху компанії до посилення безпеки цифрових платежів.

Завдяки цьому розширенню, еквайри і технологічні партнери, включаючи Adyen, AsiaPay, Braintree, Checkout.com, Cherri Tech, CyberSource, Elavon, Ezidebit, eWAY, Fit-Pay, Giesecke & Devrient, PayPal, Payscout, Rambus, SafeCharge, SecureCo, Square, Stripe, Worldpay, YellowPepper, можуть або зможуть найближчим часом токенізувати для своїх торгових підприємств і клієнтів цифрові платежі, в яких використовуються дані карток, що зберігаються партнером.
__________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 115 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz