Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Апрель » 22 » Всюдихідний спецавтомобіль КрАЗ рятуватиме дороги Миколаєва від снігу

Размещение новостей компаний

Всюдихідний спецавтомобіль КрАЗ рятуватиме дороги Миколаєва від снігу

Распечатать: Всюдихідний спецавтомобіль КрАЗ рятуватиме дороги Миколаєва від снігу | Комментировать: Всюдихідний спецавтомобіль КрАЗ рятуватиме дороги Миколаєва від снігу
Оригінальний спецавтомобіль із снігоприбиральним обладнанням на повнопривідному шасі КрАЗ-6322 – ще один новачок у лінійці спецтехніки КрАЗ. Навісне обладнання включає шнекороторне устаткування та відвал для прибирання снігу. Автомобіль створено для частини технічної служби ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Всюдихідне шасі КрАЗ-6322, використане у якості бази, - традиційний вибір тих замовників, для яких висока прохідність, потужність і міць - першочергові важливі показники для подальшої експлуатації. Шасі призначено під монтаж установок спеціального та промислового значення, а також буксування причепу по всім видам доріг, бездоріжжю та місцевості. Виконання машини – стандартне, серійне, але кабіна – спарена чотиридверна семимісна.
Шнекороторна установка має продуктивність із прибирання снігу 1500 м3/год, ширина очищення від снігу складає до 2,74 м, а висота сніжного покрову, що прибирається, - 1,2 м. Відвал для прибирання снігу, довжиною 2,95 м, виготовлений із високоякісної сталі та посилений ребрами жорсткості. Ширина оброблюваної зони проїжджої частини при роботі відвалом становить до 2,7 м, висота – 0,6 м.

Суворі зими із сніговими заметами, мінливість погоди, зокрема нехарактерні сезонні погодні умови, як зараз у засніженому квітні, якнайкраще доводять актуальність такої спецтехніки в автопарках дорожніх та комунальних служб і підрозділах ДСНС. Із наявністю таких спецмашин на дорогах країни під час природних катаклізмів можна бути впевненими у безпеці дорожнього руху і уникнути аварій та непередбачуваних ситуацій на автошляхах у негоду.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Всюдихідний спецавтомобіль КрАЗ рятуватиме дороги Миколаєва від снігу
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 193 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz