Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2021 » Вересень » 8 » Америка та Азія стає доступнішою разом з МАУ

Розміщення новин компаній

Америка та Азія стає доступнішою разом з МАУ

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» поступово продовжує відновлення оригінальної мережі маршрутів та пропонує пасажирам альтернативні можливості для перельотів. Наразі пасажири можуть скористатися спеціальними SPA-тарифами на рейсах МАУ і партнерів та дістатися у більш віддалені куточки планети, не зважаючи на обмеження, пов’язані зі світовою пандемією.

Зокрема, сьогодні пасажири можуть дістатися з України в міста Північної, Південної Америки та популярні міста на території Азії.

До міст Канади та Сполучених Штатів Америки пасажири мають змогу забронювати квиток за наступними маршрутами:

Q З Києва (KBP) та Одеси (ODS) в Нью-Йорк (JFK), Маямі (MIA), Лос-Анджелес (LAX), Сан-Франциско (SFO) Вашингтон (WAS), Бостон (BOS), Чикаго (CHI), Х’юстон (HOU), Атланту (ATL), Орландо (ORL), Тампа (TPA) через Стамбул та Лондон

Q З Києва (KBP) в Торонто (YTO), Монреаль (YMQ), Ванкувер (YVR) через Лондон, Стамбул та міста Європи

Також пасажири з Києва (KBP) та Одеси (ODS) можуть подорожувати до міст Центральної та Південної Америки:

Q В Мехіко (MEX), Канкун (CUN), Гавану (HAV), Боготу (BOG), Панаму (PTY), Каракас (CCS) через Стамбул.

Q З Києва (KBP) на Бермуди (BDA)

Окрім вище зазначених маршрутів пасажири мають змогу оформити квиток в міста Азії за наступними маршрутами:

Q З Києва (KBP) та Одеси (ODS) на Мале (MLE), Маврикій (MRU) , в Ісламабад (ISB), Бангкок (BKK), Пхукет (HKT), Денпасар (DPS), Гонконг (HKG), Токіо (TYO), Хошимін (SGN), Сінгапур (SIN), Коломбо (CMB) через Стамбул та міста Європи.

З повним переліком міст та розкладом рейсів можна ознайомитись на офіційному сайті авіакомпанії.

Авіакомпанія продовжує уважно стежити за розвитком епідеміологічної ситуації та правилами перетину кордонів в кожній країні, куди виконує рейси. Окрім цього, МАУ нагадує про свою готовність до подальшого відновлення рейсів враховуючи позитивні епідеміологічні показники та за умови отримання дозволів на виконання рейсів.

МАУ наполегливо радить відслідковувати правила перетину кордонів та уважно знайомитися з інформацією щодо епідеміологічних обмежень тієї чи іншої країни призначення.

___________________________


Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 268 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz