LOZOVA MACHINERY розпочинають сезон на виставці «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022»

LOZOVA MACHINERY зустрінуть агровесну на Міжнародній виставці інноваційних рішень у сільському господарстві «ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ-2022». Захід відбудеться 15-17 лютого в Києві.

Український бренд готує актуальні рішення для успішного землеробства.

Безумовно, відкривати новий польовий сезон варто з якісної передпосівної обробки. Ранньовесняну лінійку агрегатів на виставці представлятиме оновлена ​​шлейф-борона LARI-12. Ці агрегати незамінні навесні – вони першими виходять у поле по будь-якому, найвологішому ґрунту. Сьогодні шлейф-борони LARI – одні з найбільш популярних агрегатів на ринку. На стенді LOZOVA MACHINERY можна буде ознайомитись із модернізованими рішеннями, реалізованими у бороні.

Прибічників органічного землеробства зацікавить легка зубопружинна борона LIRA XS. Це справжнісінький «механічний гербіцид», що знижує засміченість посівів бур'янами на 85-95 Агрегат спеціалізується на дбайливій обробці під час ранньовесняного боронування.

Також відвідувачі зможуть побачити в експозиції LOZOVA MACHINERY найлегшу ротаційну борону на ринку – DINAR. Цей універсальний агрегат із шириною захвату 6 метрів працює з тракторами від 80 к.с. Ротаційну борону можна використовувати й по високим сходам до 20 см, вона дбайливо обробить зернові, просапні та овочеві культури на всіх типах ґрунтів.

Бездоганна точність та маневреність, легкість та продуктивність, простота в експлуатації – усе це про причіпний обприскувач SPRAYMARC з об'ємом бака 3000 л. Докладніше з ним познайомитись відвідувачі зможуть на стенді компанії. Обприскувач оснащений комп'ютерною системою для автоматизації роботи з GPS-навігатором Bravo-400, що забезпечує автоматичне підтримання норми внесення рідини при зміні швидкості руху трактора.

Чекаємо на вас на нашому стенді!

_______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна": Безкоштовна версія www.demo.kompass.ua